Bosparel (kavel 22)
6718 TH - Ede - ’t Gelloo€ 134.900,-
excl. BTW-
48 m2 wonen
- 0-4 personen
Prijsoverzicht
Vakantiewoning inclusief eigen grond en volledig inventaris
Omschrijving
Te koop op Recreatiepark ’t Gelloo, de Bosparel kavel 22.
Bent u op zoek naar een kindvriendelijk vakantiepark op de Veluwe voor de aankoop van een vakantiehuis? Recreatiepark ’t Gelloo in Ede is dé plek voor u. Dit familiepark biedt talloze faciliteiten, zoals twee zwembaden, binnen- en buitenspeeltuinen, een gamehal, restaurant en sportvelden. Uw kinderen vervelen zich hier nooit!
Deze vakantiewoning is gelegen op eigen grond. De woning is direct beschikbaar en voorzien van een volledig inventaris.
De woning komt in aanmerking met de mogelijkheid om te verhuren via de verhuurorganisatie vanuit TopParken. Een zeer interessant object voor de verhuur en voor eigen gebruik in één van de mooiste natuurrijke gebieden van Nederland. U kunt via een eigen boekingssysteem de woning blokkeren voor eigen gebruik, vrij geven voor de verhuur en u wordt ontzorgd door de verhuurafdeling bij alle aspecten van de verhuur van uw woning.
Bent u geïnteresseerd in het aankopen van een vakantiewoning voor eigen gebruik of verhuur? Neem dan contact met ons op en wij leggen graag uit wat de mogelijkheden hierin zijn.
Kenmerken van Bosparel (kavel 22)
Over het park ’t Gelloo
Middenin de bossen, op de geliefde Veluwe, is Recreatiepark ’t Gelloo in Ede gelegen. Hier is niet alleen een binnen- én buitenzwembad, maar ook een indoor en outdoor speeltuin te vinden. Een plek waar jong en oud zich urenlang kan vermaken. Bent u op zoek naar een kindvriendelijk vakantiepark voor de aankoop van een vakantiehuis? Dan bent u bij Recreatiepark ’t Gelloo in Ede op het juiste adres.
- Het familiepark bij uitstek.
- Op slechts 30 minuten van grote steden zoals Arnhem en Amersfoort.
- Een perfecte locatie, midden op de Veluwe.
- Gelegen in Gelderland, één van de meest ondergewaardeerde provincies van Nederland.
Veel faciliteiten op het park zoals:
- Binnen- en buitenzwembad
- In- en outdoor
- Speeltuinen
- Diverse sportvelden
- Gezellig restaurant met terras
Geïnteresseerd in deze woning?
Geïnteresseerd in het vakantiepark, de omgeving en de mogelijkheden?
Plan vrijblijvend een afspraak in op het vakantiepark. We staan voor u klaar.
Is dit vakantiehuis toch niet helemaal wat u zoekt?
Voor meer vakantiewoningen in de provincie Gelderland verwijzen wij u graag naar onze pagina, vakantiehuis Gelderland.
- Bijzonderheden
- Gemeubileerd
Bekijk andere woningen
Zonnedauw-L (kavel 8)
- 0-4 personen
- 50 m2
Vakantiewoning inclusief kavel en tuinaanleg vanaf
Casa di Rialto 2.0 (kavel 212)
- 0-4 personen
- 50 m2
Vakantiewoning inclusief kavel en tuinaanleg vanaf
Casa di Rialto (kavel 276)
- 5 personen
- 44 m2
Vakantiewoning inclusief kavel en tuinaanleg vanaf
Module Special (kavel D21)
- 0-4 personen
- 55 m2
Vakantiewoning inclusief kavel en tuinaanleg vanaf